2020-03-16 Kabaret Młodych Panów w programie „To jest chore"

Zbliżają się ferie, a ty zastanawiasz się jak zapewnić rozrywkę swoim pociechom? Twoje dziecko zostaje w mieście na ferie i boisz się, że będzie się nudziło? Nie obawiaj się! Z Miastem Inowrocław i Kujawskim Centrum Kultury w ferie zimowe twoje dziecko i ty będziecie się świetnie bawić!
 
To wszystko za sprawą atrakcji, które Miasto Inowrocław i KCK przygotowało dla mieszkańców i odwiedzających gości. Pierwszy tydzień ferii zimowych w mieście upłynie pod znakiem otwartych zajęć sekcji KCK. Pokazy kinowe, kreatywne warsztaty, wycieczki, gry, zabawy, a nawet dzień z teatrem!
31 stycznia o godzinie 12:00, w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, wystąpi Teatr Rozrywki Trójkąt ze spektaklem pt. "Wielka tajemnica". Będzie to familijne przedstawienie detektywistyczne z elementami interakcji z widzem. Spektakl jest utrzymany w konwencji musicalowej. Oparty jest na autorskim scenariuszu, którego głównym wątkiem jest sprawa tajemniczej kradzieży. Sławny detektyw dwoi się i troi, aby odkryć prawdę, a pomagają mu w tym – poszkodowana i przypadkowy przechodzień. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.
Darmowe wejściówki można odbierać od 24 stycznia od godziny 8:00 w siedzibie Kujawskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16.
 
Drugi tydzień ferii to będzie prawdziwy raj dla aktywnych! Na płycie Rynku stanie miasteczko zimowe, które będzie czynne w godzinach 12:00 – 20:00. Już od 3 lutego będziecie mieli okazję wziąć udział w zabawach, które przygotowało Miasto Inowrocław oraz KCK wspólnie z Radiem ZET.
Tego dnia otwieramy dla was atrakcje na Rynku od godziny 16:00. Na zakończenie ferii pełnych energii przygotowaliśmy dla was 8 lutego disco lodowisko, czyli zabawę przy hitach radia ZET. Tego dnia radio ZET będzie prowadziło relację na żywo z naszego miasta. Program będzie emitowany w godzinach 17:00 – 20:00, a poprowadzi go Marcin Wojciechowski.Jak widać, każda grupa wiekowa znajdzie w czasie ferii coś dla siebie!
Przyjdź, zobacz i baw się dobrze z Miastem Inowrocław, KCK i radiem ZET.
Gwarantujemy ci brak nudy, dobry humor i niezapomniane atrakcje!
 
plakata3
 
tajemnica 8