2020-03-16 Kabaret Młodych Panów w programie „To jest chore"

 
W związku z otwarciem 20 stycznia wystawy pt. "Krasnoludki. Fakty, mity i głupoty" w Galerii Miejskiej w Inowrocławiu, ogłosiliśmy tematyczny konkurs dla grup przedszkolnych i klas I-III szkół podstawowych na trójwymiarową postać kransnoludka. Krasnoludki zadomowiły się na dobre w Kujawskim Centrum Kultury! Nadesłaliście nam piękne, bardzo kreatywne i czasochłonne prace. Wśród nich były kransoludki z papieru, materiału, plasteliny, a nawet ekologiczne kransoludki wykonane z rolek po papierze toaletowym, butelek itp. W KCK zrobiło się kolorowo i wesoło, a krasnale siedzą u nas w każdym pomieszczeniu! Serdecznie dziękujemy wszystkim bez wyjątku, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Gratulujemy wszystkim osobom, które włożyły ogromny trud w krasnoludkowe prace! Czas rozstrzygnąć konkurs i podać zwycięzcę! 
 
  I miejsce – Klasa 3a – Szkoła Podstawowa nr 2
 II miejsce – Klasa 2b – Szkoła Podstawowa Intergacyjna
III miejsce – Klasa 3b -  Szkoła Podstawowa nr 1
 
W związku z tym, że ilość pięknych prac była dla nas absolutną niespodzianką, Komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu trzech wyróżnień. Oto one:
 
Przedszkole Niepubliczne MIŚ – grupa Sowy i grupa Motylki
Przedszkole Niepubliczne KRASNAL - grupa Biedronki
Szkoła Podstawowa nr 8 – klasa 3c
 
Na wygrane i wyróżnione grupy oraz klasy czekają nagrody: animacje, kransoludkowe zdjęcia, poczęstunek, wspólne śpiewanie podczas wystawy krasnoludkowej oraz bilety do teatru na spektakl. Wszystkich zwycięzców i wyróżnionych prosimy o kontakt w celu umówienia szczegółów na temat odbioru nagród. 
 
dsc 0154
dsc 0134dsc 0139dsc 0154dsc 0156dsc 0159dsc 0162dsc 0163