2020-03-16 Kabaret Młodych Panów w programie „To jest chore"

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu i Kujawskie Centrum Kultury z radością zapraszają 24 stycznia 2020 roku do Teatru Miejskiego na Noworoczny Koncert pod tytułem „Czułość”, który rozpocznie się o godzinie 17:30.
 
W czasie Koncertu zespół Słowiki Konopy zabierze słuchaczy w zaskakującą muzyczną podróż. Z desek Teatru Miejskiego popłyną nie tylko świąteczne melodie, ale także te, które towarzyszą nam na co dzień: przeboje radiowe, filmowe i musicalowe. Różnorodność wybranego repertuaru ma przede wszystkim udowodnić, że to, czym kierują się ich autorzy i wykonawcy, bez względu na temat i gatunek muzyczny - to właśnie czułość. Czułość, czyli pewien sposób uczestniczenia w życiu, w istnieniu drugiego bytu. A skoro czułość, jak powiedziała Olga Tokarczuk, personalizuje to wszystko, do czego się odnosi, pozwala dać temu głos, dać przestrzeń i czas do zaistnienia, i ekspresji - postanowiliśmy zorganizować koncert, na który serdecznie zapraszamy!
Niezapomniane emocje, moc wzruszeń oraz największe przeboje w wykonaniu utalentowanych i młodych uczniów zagwarantują II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu oraz Kujawskie Centrum Kultury.
 
Bezpłatne wejściówki do nabycia w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16 od 16 stycznia.
 
z herbem