2019-07-12 Electric Light Orchestra & Phil Bates w Teatrze Letnim

    Kujawskie Centrum Kultury po raz kolejny włącza się w realizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 roku pod hasłem: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE, a jego celem będzie pozyskanie środków DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA – NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH.

    Wszystkich chętnych wolontariuszy oraz osoby, które chcą przyczynić się do organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu ze Sztabem – KUJAWSKIE CENTRUM KULTURY, ul. Jana Kilińskiego 16, tel. 52 357 52 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

!!!WOLONTARIUSZY prosimy o zapoznanie się z regulaminem 27. Finału WOŚP!!!

 

Zgłoszenia na Wolontariuszy można dokonać - do 11 grudnia - na dwa sposoby:
- METODA ONLINE - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony https://iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia należy skontaktować się ze Sztabem, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Po zaakceptowaniu otrzymacie od nas maila zwrotnego z OŚWIADCZENIEM WOLONTARIUSZA – należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć do Sztabu. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.
- METODA PAPIEROWA – należy pobrać ankietę (dostępna w załączniku) i wypełnioną wraz ze zdjęciem (wydruk lub na nośniku) dostarczyć do sztabu (osobiście lub mailowo). Wówczas my wprowadzamy dane do systemu, czekamy na zatwierdzenie zdjęcia i danych, po czym drukujemy OŚWIADCZENIE WOLONTARIUSZA, które musicie podpisać (oświadczenie możemy również wysłać mailem – należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć do Sztabu).

 

    Jeśli Wolontariusz kwestował podczas ostatniego Finału WOŚP, jego dane będą w systemie. Wówczas potrzebujemy kilka minut współpracy w celu przekazania nam kodu weryfikacyjnego potwierdzającego dostęp do tych danych (RODO). KOD, który przyjdzie sms-em – można przekazać nam telefonicznie 52 357 52 13 lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Jeśli do rejestracji potrzebny będzie TOKEN – prosimy o kontakt ze Sztabem – tel. 52 357 52 13 (posiadamy je :)).

 

    W razie rezygnacji prosimy o natychmiastowe poinformowanie o tym członków Sztabu - ilość miejsc dla wolontariuszy jest ograniczona, dlatego każdy kto rezygnuje, automatycznie zwalnia miejsce dla osoby z listy rezerwowej.

 

 


Kujawskie Centrum Kultury
INOWROCŁAW
tel. 52 357 52 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kck.inowroclaw.pl

 

 

 baner wolontariusz

 

plakat wolontariusz

 

wosp