Jesteście gotowi na taniec? Chcecie poczuć wyzwalającą moc ruchu? Nic prostszego. Moc disco, hip-hop i videoclip dance poczujecie w studiu tańca READY TO DANCE działającego w Kujawskim Centrum Kultury.

    Kto może przyjść i zacząć tańczyć póki starczy mu sił? Kto ma szansę na występy na scenie oraz w teledyskach? Zajęcia prowadzone przez Elenę Kwiatkowską dedykowane są dzieciom i młodzieży od siódmego roku życia, która pragnie rozwijać swój talent taneczny lub też dopiero zaczyna swoją przygodę z tańcem.
    Ile zapłacicie za tę przyjemność? Nic! To również niewątpliwa zaleta zajęć w studiu tańca READY TO DANCE.
    Zajęcia odbywają się codzienie w godz. 16.30-18.00. Wystarczy przyjść do KCK przy ul. Kilińskiego 16 i zapytać o salę nr 11.

    Niech moc tańca będzie z Wami. Do zobaczenia na parkiecie!

 

baner taniec

 

 

    W 2017 roku Kujawskie Centrum Kultury uruchomiło Taneczny Klub Malucha. Zajęcia dedykowane są najmłodszym inowrocławianom w wieku 4-6 lat.
    Coś dla ucha i dla rozruszania brzucha. Wesołe dziecięce piosenki, zabawa poprzez ruch i doborowe towarzystwo rówieśników lubiących wyginać ciało jak król Julian – ten opis oddaje atmosferę panującą w Tanecznym Klubie Malucha. W końcu nie od dziś wiadomo, że tańczyć, podobnie jak śpiewać, każdy może. Trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi… lecz jak się przy tym bawi! Zapewniamy, że w Tanecznym Klubie Malucha doskonale.
    Podczas zajęć milusińscy w bardzo poważnym wieku (4-6 lat) poznają postawy tańca nowoczesnego, rozpoczynając tym samym przygodę, która za kilka lat może skończyć się na wielkiej scenie. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z ruchem. Dzięki temu łatwo odkryć naturalne predyspozycje taneczne dziecka. Najważniejszy jest pierwszy krok. Niech wasze pierwsze kroki skierują Was do Kujawskiego Centrum Kultury przy ul. J. Kilińskiego 16, najlepiej w każdy wtorek i czwartek, zawsze o godz.15.45.

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem tel. 52 357 52 13.

Zajęcia nieodpłatne! ZAPRASZAMY!

 
banerek