Nie tylko najmłodsi przeprosili się z planszówkami. Do gier zasiadają, podczas spotkań w kilkuosobowym gronie, 30-latkowie, którym znudziły się pogadanki przy procentowej piance. Lubisz budować miasta, zakładać fabryki, prowadzić armie do bitwy? Spędzanie czasu nad plansza lub z kartami w dłoni odstresowuje Cię? Wymyślanie optymalnych rozwiązań i rozgrzewanie szarych komórek sprawia Ci przyjemność? Jeśli na dwa z trzech pytań odpowiedziałeś pozytywnie, koniecznie przyjdź do Klubu Gier Planszowych GAME ROOM.
    W każdy poniedziałek i wtorek, w godz. 16.00-20.00, w Niebieskiej Kamienicy KCK przy ulicy Kasztelańskiej 22 w Inowrocławiu, czekają na Ciebie znane i lubiane gry strategiczne, logiczne, towarzyskie, edukacyjne zarówno te łatwe, jak i trudne.
    Hitowe „Dobble”, legendarne „Monopoly”, magiczny „Dixit”, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem „Scrabble” oraz wzbudzające sentyment „Magia i Miecz” to już stały element towarzyskich spotkań Polaków. Tych pozycji nie zabraknie w GAME ROOMIE. Nie musisz ich znać – chętnie nauczymy Cię grać w każdą z nich – informuje Kujawskie Centrum Kultury.
    Uciekł Ci autobus, a do kolejnego jeszcze ponad godzina? Twoje dziecko uczestniczy w zajęciach plastycznych czy też tanecznych, a Ty nie ma co ze sobą zrobić? Wypiłeś tyle kaw, że rozsądek podpowiada Ci, by z kolejnej zrezygnować i w związku z tym nie wiesz, że gdzie poza kawiarnią mógłbyś się z kimś spotkać się? Nowa propozycja KCK skierowana jest dla inowrocławian od lat 5 do 105 lat. Nie szukaj powodu. Po prostu przyjdź i baw się dobrze według własnych zasad, tak jak lubisz.
 
 
plakat