DATA – piątek, 6 kwietnia 2018 r., godz. 17.30, 20.00

MIEJSCE - Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2

BILETY – 85, 110 zł - do nabycia:
- sklep muzyczny „Forte” (ul. Królowej Jadwigi 2, tel. 602 524 964),
- http://adria-art.pl/wydarzenie/inowroclaw/teatr-pikantni-teatr-miejski-inowroclaw-6-kwietnia-2018/65020;65021/

Organizator - Impresariat Artystyczny ADRIA

 

2018-04-06 pikantni


    „Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

    Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?
    Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

    Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

 

OBSADA
Doris – Barbara Kurdej-Szatan
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk
Alex – Michał Ziembicki