DATA – sobota, 4 stycznia, godz. 19.00

MIEJSCE – Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2

BILETY – w cenie 80-100 zł – do nabycia:
- Kujawskie Centrum Kultury (ul. J. Kilińskiego 16, tel. 52 357 58 67), 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/41201/Inowroc%C5%82aw/Mi%C4%99dzynarodowy+Festiwal+Iluzjonist%C3%B3w+Champions+of+Illusion/ www.panbilet.pl 

 

Organizator - Impresariat Online - https://www.facebook.com/pg/impresariatonline/about/?ref=page_internal

 

baner

 

    Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu „Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym postanowiliśmy zorganizować ogólnopolskie tourne najlepszych iluzjonistów z najsłynniejszej w ostatnich latach grupy magików „Champions of Illusion". Zespół ten powstał w 2015 r. i od tego czasu sukcesywnie koncertuje po całej Europie. Prezentuje dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu. Impreza jest skierowana do całej rodziny i bez względu na wiek każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność.
    Nasi artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność. Tej imprezy nie można przegapić!!!

 

plakat