DATA – niedziela, 24 marca, godz. 17.00

MIEJSCE - Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2

WSTĘP – bezpłatne wejściówki - do odbioru w Kujawskim Centrum Kultury (ul. Jana Kilińskiego 16, tel. 52 357 58 67).
Bezpłatną wejściówkę w dniu imprezy należy wymienić na książkę - w ramach akcji „PRZYNIEŚ KSIĄŻKĘ DLA PACJENTA”. Zebrane przedmioty trafią do pacjentów oddziału onkologicznego.

Organizatorzy – Stowarzyszenie „Nowa Para Butów”, Urząd Miasta Inowrocławia, KCK

 

Wydarzenie dofinansowane przez Wydział Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia.

Koncert zespołu Cisza Jak Ta jest wydarzeniem towarzyszącym imprezie prozdrowotnej o profilu antynowotworowym „TITS and PUSSIES”.    Od szesnastu lat zespół CISZA JAK TA jest w nieustannej trasie koncertowej liczącej już ponad 1000 koncertów, przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie spotykając się z gorącym odbiorem publiczności spragnionej wyjątkowych słów i niezwykle ciepłego, mądrego przekazu artystycznego.
    Dynamiczny rozwój zespołu został w 2013 roku uhonorowany Pegazem Kultury, płyta „Nasze Światy" została uznana Poetycką Płytą Roku 2011, płyta „Wuka" Poetycką Płytą Roku 2013, a płyta „Nieobecność" - Poetycką Płytą Roku 2017.
    Zamieszczone utwory zespołu na portalu Youtube zostały odsłuchane w sumie ponad 30 milionów razy, a oficjalna strona grupy na portalu Facebookma ponad 100 000 przyjaciół. Najpopularniejszy utwór zespołu „W naszym niebie" został odsłuchany ponad 20 milionów razy na portalach internetowych. W 2014 roku zespół zdobył Nagrodę Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu TVN i Radiowej Trójki, a piosenki zespołu zdobyły głosami słuchaczy dziewięć z dziesięciu pierwszych miejsc.

    „Są wyjątkowym zjawiskiem na scenach Krainy Łagodności. Gdziekolwiek się pojawią - tam oczekują ich wierni słuchacze, mimo, że nie zabiegają o wsparcie mediów. Rzadko można spotkać ich w radiu, w telewizji też nie goszczą prawie wcale, a mimo to miłośników zespołu ciągle przybywa. Nawiązują do najlepszych tradycji poezji śpiewanej, rodem z poetyckiego świata wrażliwości Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy czy Wolnej Grupy Bukowina. Swą muzyką niosą radość i uśmiech, ale także refleksję i zadumę. Poezją zdają się oczyszczać świat z brudu, smutku i zła. Czynią to w sposób mistrzowski, niezwykle otwierając się od początku koncertu na świat i słuchaczy - dlatego świat życzliwości słuchających zawsze stoi dla nich otworem. Niezwykłym wdziękiem i bezpretensjonalnością zjednują sobie przyjaciół, którzy z uśmiechem lub zadumą spijają z ich ust słowa największych polskich poetów. To pieśni sercem pisane."

 

strony zespołu

https://www.facebook.com/ciszajakta 
http://ciszajakta.art.pl/ 
https://www.youtube.com/user/Ciszajakta/videos

 

zdjecie2 

zdjecie

 

plakat