DATA – sobota, 24 marca 2018 r., godz. 18.00

MIEJSCE – Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2

BILETY – brak

ORGANIZATOR - Kujawskie Centrum Kultury

 

2018-03-24 pawel domagala

 

    Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia, którego dorobek stanowią zarówno role teatralne, serialowe, jak i filmowe. Jego drugą wielką pasją jest muzyka. Nie rozstaje się z gitarą, od lat pisze i wykonuje swoje piosenki, spełniając się artystycznie również na tym polu.
    „Opowiem Ci o mnie” to jego debiutancka płyta, która już w pierwszym tygodniu znalazła się w czołówce najlepiej sprzedających się krążków w Polsce. Album jest bardzo intymny, niepozbawiony jednak świeżych, popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. Wbrew temu co można by zakładać, brzmieniowo i muzycznie nie jest to piosenka aktorska. Na płycie można odnaleźć dźwięki pokrewne twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mumford and Sons.

    Koncert Pawła Domagały zwieńczy dwudniowe zmagania teatralne w ramach XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych ARLEKINADA 2018.


„Jestem tego wart” – teledysk
https://www.youtube.com/watch?v=KpRIEQuFv98


„Gdybyś była” – audio
https://www.youtube.com/watch?v=bR2tTmemPRM


„Opowiem Ci o mnie” – teledysk
https://www.youtube.com/watch?v=tHuTckl9exs