2020-09-26 spektakl "Rubinowe gody"

 
informacja 2
 

Kujawskie Centrum KulturyOrganizator koncertu Roksany Węgiel w Inowrocławiu – uprzejmie informuje, że spotkanie autorskie z Roksaną Węgiel w ramach zakupionego biletu VIP, odbędzie się po koncercie, dnia 17 lipca 2020 r. około godziny 20:30 w Teatrze Letnim w Inowrocławiu. Po zakończeniu koncertu, publiczność nie biorąca udziału w spotkaniu z artystką opuści Teatr Letni, a osoby posiadające bilety VIP pozostaną na terenie obiektu.

Podczas spotkania artystka opowie o swojej twórczości i życiu codziennym opierając się na pytaniach uczestników spotkania. W związku z powyższym - Organizatorzy przewidują możliwość zadawania pytań wokalistce, a ich forma zostanie przekazana uczestnikom na miejscu, w dniu spotkania.

W nawiązaniu do obecnej sytuacji epidemicznej naszego kraju i w odniesieniu do wytycznych i obostrzeń nałożonych ze strony Ministerstwa Kultury – osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały wyznaczone miejsca w Teatrze. Ich lokalizacja i kolejność będzie organizowana na miejscu, w dniu spotkania.

Spotkanie wzbogacone będzie o możliwość wykonania własnego zdjęcia z Roksaną Węgiel. Jednak biorąc pod uwagę dobrą organizację przedsięwzięcia, dbając o bezpieczeństwo oraz zdrowie artystki i uczestników spotkania - Organizator wyłącza możliwość wykonywania zdjęć własnym urządzeniem tj. aparatem, telefonem komórkowym itp. Kujawskie Centrum Kultury oddaje do dyspozycji gości profesjonalnego fotografa, który będzie wykonywał bezpłatnie zdjęcia artystki z każdym uczestnikiem spotkania. Odpowiednio przygotowane, profesjonalne fotografie zostaną przesłane każdemu uczestnikowi spotkania na maila.

Nad prawidłową organizacją, sprawnym i przede wszystkim bezpiecznym przebiegiem koncertu i spotkania z Roksaną Węgiel będą czuwać odpowiednie służby techniczne i ochrona. Zwracamy się z prośbą do uczestników koncertu i spotkania o zachowanie szczególnej ostrożności, bezpieczeństwa, porządku i stosowanie się do wytycznych oraz próśb i wskazówek kierowanych ze strony Organizatora w trakcie trwania koncertu i spotkania.


TEAM Kujawskiego Centrum Kultury