2020-09-26 spektakl "Rubinowe gody"

Trwa karnawał - czas zabawy, wyśmienitego humoru i dobrej muzyki! To czas w roku, w którym organizowane są kolorowe i huczne przyjęcia, koncerty oraz najlepsze imprezy! Taką właśnie imprezę, dla mieszkańców miasta i nie tylko, przygotowało Miasto Inowrocław oraz Kujawskie Centrum Kultury.
 
Jedyne w Polsce widowiskowe połączenie nastrojowych, polskich ballad rockowych i energetycznego flamenco zapewni Witek Łukaszewski z zespołem. Taniec, śpiew oraz instrumenty - wszystko to w iście koncertowym, widowiskowym wydaniu! Muzyczno – taneczne bezpłatne show zaplanowane na 20 lutego, na godzinę 19:00 w Teatrze Miejskim, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! Porywającą interakcją z publicznością zespół przybliży atmosferę tablao flamenco i piwnicy artystycznej, czyli El Mariachi i Marek Grechuta w jednym!
Witek Łukaszewski – wokalista, showman i lider zespołu jest prekursorem gatunku flamenco & rock w Polsce. Trzykrotnie został wybrany najlepszym gitarzystą flamenco, pomysłodawca i organizator Międzynarodowego Festiwalu Flamenco, tworzył i nagrywał z największymi gwiazdami m.in.: Marylą Rodowicz czy członkami zespołu Dżem i Budka Suflera. 20 lutego podczas „Karnawałowego zawrotu głowy” zobaczymy nie tylko Witka Łukaszewskiego, ale jego cały zespół w składzie: Sambor Dudziński (wokal, instrumenty, saksofon, duduk), Mariusz „Bobek” Bobkowski (perkusja) oraz Angelita - jedna z najlepszych tancerek flamenco dodatkowa grająca na instrumentach perkusyjnych.
 
Piękne polskie ballady, poczucie humoru i taniec flamenco?
Czemu nie! Kto przyjdzie - ten z pewnością nie pożałuje, a w sercu i w duszy porywające rytmy poczuje! Bezpłatne wejściówki na koncert będzie można odbierać w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16 od 13 lutego.
 
witek łukaszewski flamenco  rock plakat b1  20 02 2020 inowrocław  kopia