2020-09-26 spektakl "Rubinowe gody"

Mieszkańcy miasta Inowrocławia, regionu, miłośnicy gotowania i jedzenia, wielbiciele muzyki, pysznej zabawy… Mamy dla was moc wyśmienitych rozrywek. Przyjdźcie i rozsmakujcie się z nami w inowrocławskiej uczcie!
 
Organizatorzy widowiska tj. miasto Inowrocław oraz Kujawskie Centrum Kultury - w dniu 11 listopada 2019 roku w godzinach 15:00 – 18:30 zapraszają do inowrocławskiej hali widowiskowo – sportowej i zapewniają, że każdy z was znajdzie tam coś dla siebie!
Będzie coś dla ciała i coś dla ducha, coś dla tych małych i dużych – słowem dla wszystkich!
 
Podczas Festynu Rodzinnego „z Gęsiną w Tle” przygotowaliśmy dla was: koncert zespołu góralskiego Pogwizdani, pokazy iluzjonistyczne, prezentację potraw Kół Gospodyń Wiejskich z gęsiną w roli głównej, biesiadę przy stołach z możliwością konsumpcji, fotobudkę, animacje i zabawy dla dzieci oraz dorosłych. Ale to nie wszystko! Podczas obchodów Święta Niepodległości i Festynu Rodzinnego „z Gęsiną w Tle” czekać będą na was także inne atrakcje - niespodzianki.
Główną atrakcją imprezy będzie pokaz kulinarny Pascala Brodnickiego, który zaprezentuje swoje przepisy i przyrządzi podczas mistrzowskiego popisu kilka potraw z gęsiny. Na odwiedzających czeka kolejna atrakcja - degustacja przygotowanych przez niego specjałów!

Odwiedzając tego dnia obiekt, będziecie mogli poczuć aromat pysznych, regionalnych potraw z gęsiną w roli głównej, a co więcej – skosztować specjałów przygotowanych na miejscu przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na gości będą czekały suto zastawione stoły oraz znany i lubiany zespół, który zagra i zaśpiewa swoje największe przeboje oraz utwory w klimacie biesiadnym.
Dla dzieci przygotowaliśmy strefę zabaw animacyjnych i strefę zabaw patriotycznych, z której będą mogli skorzystać również dorośli. W obu strefach odbywać się będą warsztaty plastyczne, artystyczne, pokazy i zabawy animacyjne. Nie zabraknie również darmowej fotobudki, w której będzie można wykonać zabawne zdjęcia za free.

Bądź tego dnia z nami - weź ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych, wygodne buty i dobry humor! 
 
 
inoges a3  kopia