2020-03-16 Kabaret Młodych Panów w programie „To jest chore"

    Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w 42. edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego. Naszym celem jest rozpowszechnianie poezji i prozy o naszym regionie, o Kujawach, jak również upowszechnianie twórczości kujawskich poetów i pisarzy.
    Konkurs ten organizujemy w porozumieniu z Radziejowskim Domem Kultury, gdzie odbywają się eliminacje dla uczniów powiatu radziejowskiego i włocławskiego i który jest gospodarzem listopadowego finału (20.11.2019 r.).

    Eliminacje dla dzieci i młodzieży z powiatu inowrocławskiego zaplanowaliśmy na sobotę, 26 października 2019 roku w Teatrze Miejskim, gdzie od godz. 10.00 swoje boje na słowa stoczą – najpierw uczniowie klas IV-VI SP, następnie VII-VIII SP, a na końcu - uczniowie szkół średnich.
    Każdy z uczestników zaprezentuje dwa utwory poetyckie lub jeden utwór poetycki i jeden fragment prozy kujawskiego twórcy lub prezentujący kujawską ziemię.

    Na wypełnione karty zgłoszeń (złożone osobiście, pocztą tradycyjną czy też mailową lub faxem) czekamy do 21 października br.

    Regulamin oraz karta zgłoszenia z oświadczeniem rodzica/opiekuna dostępne są pod artykułem oraz na naszej stronie internetowej www.kck.inowroclaw.pl w zakładce REGULAMINY. Zachęcamy do udziału!

 

Sekretariat konkursu
Kujawskie Centrum Kultury
ul. Jana Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel./fax 52 357-52-13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kck-inowroclaw.pl

 

baner strona