2020-03-14 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

    Już w najbliższy piątek, 30 sierpnia 2019 roku, zapraszamy na inowrocławski Rynek. Swoją sprawność będzie można sprawdzić podczas Mistrzostw WipeOut Inowrocławia - Battle of Giants, które rozpoczną się o godzinie 15.30 i potrwają do 21.30.

    Na inowrocławskim Rynku stanie gigantyczny dmuchany tor przeszkód o długości ponad 50 metrów, który będzie trzeba pokonać w jak najkrótszym czasie. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci od ósmego roku życia oraz dla osób dorosłych. Startować można indywidualnie, jak również zespołowo. Przewidziane kategorie to: chłopcy i dziewczęta 8-12 lat, chłopcy i dziewczęta 13-16 lat, open kobiety i open mężczyźni. Zapisy przyjmowane będą w biurze zawodów od godz. 15.30. Dla najszybszych i najbardziej sprawnych uczestników przewidziano nagrody.
    Dodatkowo podczas trwania imprezy animatorzy zaproponują najmłodszym dodatkowe atrakcje, takie jak malowanie twarzy, dmuchanie ogromnych balonów czy gry i zabawy zręcznościowe. Będzie można też nieodpłatnie wykonać sobie serię zdjęć w fotobudce.

    Organizacji imprezy podjęli się: Polska Press Grupa, Gazeta Pomorska oraz Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury.

    Zapraszamy do rywalizacji i jednocześnie świetnej zabawy!

 

battle plakat