2020-09-26 spektakl "Rubinowe gody"

    Na początku było słowo (bo część z chaosem pomijamy). Gdy zamieszkało w Niebieskiej Kamienicy, po kilku miesiącach pielęgnowania zamieniło się w DYLETANTA. Uczestnicy młodzieżowego zespołu redakcyjnego za naszym pośrednictwem oddają pierwszy numer swojego dzieła.
    Młodzi, zdolni, ambitni i przekorni. Wnikliwi obserwatorzy życia kulturalnego, którzy w centrum swoich zainteresowań stawiają słowa stwarzające rzeczywistość i rzeczywistość stwarzającą słowa. Głosem swojego pokolenia mówią o tym, co ich porusza, zaskakuje i bawi. Potrafią tupnąć nogą i postawić mocną kropkę nad „i” swojego zdania. Stworzyli „Dyletanta”, czyli periodyk kulturalny, by móc bacznie przyglądać się temu, co w inowrocławskiej kulturze piszczy.

    „(…) Nasze czasopismo ma na celu zaangażowanie Młodych i zachęcenie ich do brania aktywnego udziału w różnych „eventach” kulturalnych. To wydanie jest przeglądem wydarzeń, poczynając od ubiegłorocznych do aktualnych. Trochę nam zajęło opracowanie tego numeru, jednak mamy nadzieję, że kolejne wydania będą cyklicznie, co 3 miesiące. Wraz z całą redakcją życzymy miłego czytania!" – napisali we wstępniaku.

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Dyletant maj 2019 (3).pdf)Dyletant maj 2019 (3).pdf5482 kB