2019-02-09 Kabaret JURKI w programie „Last minute”

    Kujawskie Centrum Kultury zachęca dzieci i młodzież do udziału w 41. edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego. Naszym celem jest rozpowszechnianie poezji i prozy o naszym regionie, o Kujawach, jak również upowszechnianie twórczości kujawskich poetów i pisarzy.
    Konkurs ten organizujemy w porozumieniu z Radziejowskim Domem Kultury, gdzie odbywają się eliminacje dla mieszkańców powiatu radziejowskiego i włocławskiego. Gospodarzem listopadowego finału będzie Inowrocław.
    ELIMINACJE dla dzieci i młodzieży z powiatu inowrocławskiego zaplanowaliśmy na sobotę, 20 października 2018 roku w Teatrze Miejskim, gdzie od godz. 10.00 swoje boje na słowa stoczą – najpierw uczniowie klas IV-VI SP, następnie VII-VIII SP i III gimnazjum, a na końcu - uczniowie szkół średnich.
    Każdy z uczestników zaprezentuje dwa utwory poetyckie lub jeden utwór poetycki i jeden fragment prozy kujawskiego twórcy lub prezentujący kujawską ziemię.
   

    Na wypełnione karty zgłoszeń (złożone osobiście, pocztą tradycyjną czy też mailową lub faxem) czekamy do 15 października br.
    Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są pod artykułem oraz na naszej stronie internetowej www.kck.inowroclaw.pl w zakładce REGULAMINY.

    Zapraszamy!

 

baner strona

 

 

Sekretariat konkursu

 

logo kck male

ul. Jana Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel./fax 52 357-52-13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kck-inowroclaw.pl 

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin.pdf)regulamin863 kB
Pobierz plik (karta_zgloszenia.pdf)karta_zgloszenia_pdf526 kB
Pobierz plik (karta_zgloszenia.docx)karta_zgloszenia_doc16 kB