• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next

Międzynarodowy Festiwal Poezji „Poeci ni…

Międzynarodowy Festiwal Poezji „Poeci niosący słowa”

   Pod hasłem „Poeci niosący słowa” odbędzie się 26 i 27 września 2014 roku w Inowrocławiu Międzynarodowy Festiwal Poezji. Wezmą w nim udział poeci mieszkający w Polsce oraz poeci polscy...

Czytaj więcej

Jerzy Kryszak w inowrocławskim teatrze

Jerzy Kryszak w inowrocławskim teatrze

We wtorek, 21 października 2014 r. o godz. 19.00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu wystąpi Jerzy Kryszak.Bilety w cenie 35,00 zł można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury (ul. Kilińskiego 16,...

Czytaj więcej

Spektakl „Old Love” już w październiku

Spektakl „Old Love” już w październiku

    W niedzielę, 12 października 2014 roku o godzinie 19.00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu Teatr Gudejko zaprezentuje spektakl zatytułowany „Old Love”. Bilety w cenie 80 zł można nabyć w...

Czytaj więcej

drUMMat "goLeM" czyli twórczoś…

drUMMat "goLeM" czyli twórczość Lema w dźwiękowej przestrzeni futurystycznej

    W kwietniu w Urzędzie Miasta przyznano stypendia artystyczne. W piątek, 12 września br., w Teatrze Miejskim można było zobaczyć efekt jednego z nich - niekonwencjonalny w formie koncert...

Czytaj więcej

„Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej…

„Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej w październiku w Teatrze Miejskim

    W środę, 8 października 2014 roku o godzinie 16.00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu aktorzy Teatru Polskiego w Bydgoszczy zaprezentują spektakl zatytułowany „Plastusiowy pamiętnik”. Bilety w cenie 20...

Czytaj więcej

Indie zagoszczą w Solankach

Indie zagoszczą w Solankach

Wszystkich spragnionych egzotycznych wrażeń zapraszamy 20 września do Parku Solankowego, gdzie w muszli koncertowej odbędzie się Indyjski Festiwal Smaku.  Muzyczną gwiazdą imprezy, której rozpoczęcie zaplanowano na godz. 17.00, będzie Michał...

Czytaj więcej

Marek Torzewski i „Magnes Dusz” w inowro…

Marek Torzewski i „Magnes Dusz” w inowrocławskim teatrze

    W sobotę, 18 października 2014 roku o godz. 20.00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu wystąpi Marek Torzewski w najnowszym programie „Magnes Dusz”. Na scenie, oprócz zespołu, towarzyszyć mu będą...

Czytaj więcej

Kabaret Skeczów Męczących w programie „Z…

Kabaret Skeczów Męczących w programie „Z życia niższych sfer”

    W sobotę, 4 października 2014 roku o godz. 17.00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu wystąpi Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem „Z życia niższych sfer” (spektakl w 3D).Bilety w...

Czytaj więcej

Słowa mają moc, czyli Międzypokoleniowe …

Słowa mają moc, czyli Międzypokoleniowe Narodowe Czytanie Trylogii

    W sobotę, 6 września 2014 roku, odbyła się trzecia edycja akcji Narodowe Czytanie, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Podstawowym celem przedsięwzięcia była popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi...

Czytaj więcej

Powakacyjne artystyczne błądzenie Leonar…

Powakacyjne artystyczne błądzenie Leonarda Berendta

    W piątek, 5 września 2014 roku, w Sali Wystaw Czasowych (niebieska kamienica KCK przy ul. Kasztelańskiej 22 w Inowrocławiu) otwarto pierwszą powakacyjną wystawę malarstwa. Na ekspozycję zatytułowaną DO ABERRACJI...

Czytaj więcej

OTWARTY PUCHAR POLSKI W TAŃCU NOWOCZESNYM DZIEŃ II

Drugi dzień Otwartego Pucharu Polski w Tańcu Nowoczesnym upłynął pod znakiem hip-hop. Ponad 200 solistów, blisko 80 duetów, miniformacje i najlepsze hip-hopowe  formacje w Polsce – tak w skrócie można opisać to, co działo się 14 kwietnia w rąbińskiej hali. Honory sędziego głównego pełnił Piotr Galiński – znany juror Tańca z Gwiazdami. W roli jurora wystąpiła również Marta MANDARYNA Wiśniewksa – tancerka, choreograf, wokalistka.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebooku :)

 

WYNIKI - DRUGI DZIEŃ (14 kwietnia)

KOMISJA SĘDZIOWSKA:
Piotr Galiński (sędzia główny)  - Mrągowo
Marta MANDARYNA Wiśniewska – Warszawa
Paweł Wasilewski – Warszawa
Robert Śliżewski –Suwałki
Jan Kwiatkowski – Inowrocław
Artur Niezgoda - Żagań
Karina Rybszleger – Brodnica
Bernadetta Ziółek - Białystok
Ewa Kierońska (sędzia skrutiner) – Białe Błota
Elena Kwiatkowska (sędzia skrutiner) – Inowrocław

kategoria – hip-hop solo do lat 11
I miejsce –  Michał Szmelc (Bydgoszcz)
II miejsce –Daria Kornacka  (Nakło nad Notecią)
III miejsce – Julia Szala (Warszawa)
IV miejsce – Michalina Kasprzak (Bydgoszcz)
V miejsce – Anita Kozanecka (Bydgoszcz)
VI miejsce – Marta Jędrzejczyk (Bydgoszcz )
VII miejsce – Dawid Łaszkiewicz (Gdańsk)

kategoria – hip-hop solo do lat 15
I miejsce – Jakub Pewiński (Poznań)
II miejsce – Gabrysia Mikołajczak (Białystok)
III miejsce – Weronika Bruś (Poznań)
IV miejsce – Tomek Czajka (Nakło nad Notecią)
V miejsce – Klaudia Kosierb (Świdnik)
VI miejsce – Klaudia Chmura (Nakło nad Notecią)
VII miejsce – Dawid Seidowski ( Gdańsk)

kategoria – hip-hop solo powyżej lat 15
I miejsce – Kamil Daffe (Bydgoszcz)
II miejsce –Łukasz Szotko (Białystok)
III miejsce – Marcin Szeligowski (Dance Vision Center)
IV miejsce – Konrad Scimborski (Kołobrzeg)
V miejsce – Ola Musiał (Nakło nad Notecią)

kategoria – hip-hop duety do lat 11
I miejsce –Anita Kozanecka, Patrycja Weber (Bydgoszcz)
II miejsce – Ola Miszczuk, Paulina Strychalska (Białystok)
III miejsce – Natalia Filończuk, Kinga Rybak (Białystok)
IV miejsce –Michalina Kipczak, Zuzanna Kipczak (Bydgoszcz)
V miejsce –Dominik Lepa, Amelka Majewska  (Kołobrzeg)

kategoria – hip-hop duety do lat 15
I miejsce – Jakub Pewiński, Weronika Bruś (Poznań)
II miejsce – Damian Manikowski, Katarzyna Mudło (Bydgoszcz)
III miejsce – Klaudia Nidzgorska, Iga Ostaszewska (Białystok)
IV miejsce – Paulina Kierdelewicz, Gabrysia Mikołajczuk (Białystok)
V miejsce – Klaudia Kosierb,Agata Ziółek  (Świdnik)
VI miejsce – Nadia Kossman, Kaja Cichocka (Warszawa)

kategoria – hip-hop duety powyżej lat 15
I miejsce – Natalia Wierzbicka, Kamil Daffe (Bydgoszcz)
II miejsce – Klaudia Chmura, Ola Musiał (Nakło nad Notecią)
III miejsce – Agnieszka Laskowska, Aleksandra Lejeń (Bydgoszcz)
IV miejsce – Wiktoria Rudnik, Antonina Kruszewska (Węgrów)
V miejsce – Zuzanna Korycka, Aleksandra Osińska (Warszawa)
VI miejsce – Izabella Bartyzel, Rafał Wiewióra (Warszawa)

kategoria – hip-hop miniformacje do lat 11
I miejsce – MDS KIDS (Warszawa)
II miejsce – FAMILY KIDS (Łódź)

kategoria – hip-hop miniformacje do lat 15
I miejsce –  SZAŁ CHERRIES (Białystok)
II miejsce – RACHU CIACHU (Białystok)
III miejsce – LAZY BONES (Nakło nad Notecią)
IV miejsce – KONST CREW JUNIORS (Warszawa)
V miejsce – STEET GANG KIDS ENZYM (Gdańsk)
VI miejsce – RCT KUŹNIA RADOM
VII miejsce – DANCE CENTER CREW (Gdańsk)

kategoria – hip-hop miniformacje powyżej lat 15
I miejsce – FLAME (Poznań)
II miejsce – FUX (Świdnik)
III miejsce – SPID (Bydgoszcz)
IV miejsce – MDS (Warszawa)
V miejsce – VSDS COOKIES (Kołobrzeg)
VI miejsce – MOVE CENTER ( Węgrów)
VII miejsce –  DANCE ZONE (Suwałki)
VIII miejsce – NO KURDE, ŻE TAK (Inowrocław)

kategoria – hip-hop formacje do lat 11
I miejsce – SPID KIDS (Bydgoszcz)
II miejsce –AFERA HICIORKI (Poznań)
III miejsce – MDS KIDS (Warszawa)
IV miejsce – SCANDAL (PUŁTUSK)
V miejsce – FAMILY KIDS (Łódź)
VI miejsce – VSDS BOUNCE (Kołobrzeg)
VII miejsce – BSO (Poznań)
VIII miejsce – KINDER MAFIA (Inowrocław)
IX miejsce – RCT KUŹNIA RADOM

kategoria – hip-hop formacje do lat 15
I miejsce – SPID JUNIOR (Bydgoszcz)
II miejsce – CRIPS (Inowrocław)
III miejsce –FUX (Świdnik)
IV miejsce – SZAŁ CATS (Białystok)
V miejsce – AFERA ON (Poznań)
VI miejsce – VSDS WANTED (Kołobrzeg)
VII miejsce – SMALL DANCE (Pułtusk)
VIII miejsce – STREET GANG KIDS ENZYM (Gdańsk)
IX miejsce – AFERA SUSHI (Poznań)
X miejsce – JANET (Radom)

kategoria – hip-hop formacje powyżej lat 15
I miejsce – SPID (Bydgoszcz)
II miejsce – ARMIA SZAŁ (Białystok)
III miejsce –VSDS YO MAMA (Kołobrzeg)
IV miejsce – LUCKY CREW (ŚWIDNIK)
V miejsce –SQUAD (Suwałki)
VI miejsce – DANCE CENTER CREW (Gdańsk)
VII miejsce – SQUAD CREW (Suwałki)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Kalendarium

poprzednim miesiącu wrzesień 2014 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 36 1 2 3 4 5 6 7
week 37 8 9 10 11 12 13 14
week 38 15 16 17 18 19 20 21
week 39 22 23 24 25 26 27 28
week 40 29 30

Repertuar Teatru

Polecamy