• 1
  • 2
Prev Next

2015-09-25 Kabaret GRUPA MOCARTA

2015-09-25 Kabaret GRUPA MOCARTA

DATA – piątek, 25 września 2015 r., godz. 19.00 MIEJSCE – Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2 Bilety – w cenie 60 zł – do nabycia:- sklep muzyczny „Forte” (ul. Królowej Jadwigi 2, tel. 605 524 964)- Kujawskie Centrum Kultury (ul. Kilińskiego 16, tel. 52 357 58 67)- strona www.biletynakabarety.pl KONCERT pt....

2015-10-03 Kabaret PARANIENORMALNI

2015-10-03 Kabaret PARANIENORMALNI

DATA – sobota, 3 października 2015 r., godz. 17.00 MIEJSCE – Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2 Bilety – w cenie 55 zł, 65 zł, 70 zł, 75 zł – do nabycia w:- Kujawskie Centrum Kultury (ul. Kilińskiego 16, tel. 52 357 58 67)- www.kabaretowebilety.pl Paranienormalni – „Żarty się skończyły NA BIS" ...


OTWARTY PUCHAR POLSKI W TAŃCU NOWOCZESNYM DZIEŃ II

Drugi dzień Otwartego Pucharu Polski w Tańcu Nowoczesnym upłynął pod znakiem hip-hop. Ponad 200 solistów, blisko 80 duetów, miniformacje i najlepsze hip-hopowe  formacje w Polsce – tak w skrócie można opisać to, co działo się 14 kwietnia w rąbińskiej hali. Honory sędziego głównego pełnił Piotr Galiński – znany juror Tańca z Gwiazdami. W roli jurora wystąpiła również Marta MANDARYNA Wiśniewksa – tancerka, choreograf, wokalistka.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebooku :)

 

WYNIKI - DRUGI DZIEŃ (14 kwietnia)

KOMISJA SĘDZIOWSKA:
Piotr Galiński (sędzia główny)  - Mrągowo
Marta MANDARYNA Wiśniewska – Warszawa
Paweł Wasilewski – Warszawa
Robert Śliżewski –Suwałki
Jan Kwiatkowski – Inowrocław
Artur Niezgoda - Żagań
Karina Rybszleger – Brodnica
Bernadetta Ziółek - Białystok
Ewa Kierońska (sędzia skrutiner) – Białe Błota
Elena Kwiatkowska (sędzia skrutiner) – Inowrocław

kategoria – hip-hop solo do lat 11
I miejsce –  Michał Szmelc (Bydgoszcz)
II miejsce –Daria Kornacka  (Nakło nad Notecią)
III miejsce – Julia Szala (Warszawa)
IV miejsce – Michalina Kasprzak (Bydgoszcz)
V miejsce – Anita Kozanecka (Bydgoszcz)
VI miejsce – Marta Jędrzejczyk (Bydgoszcz )
VII miejsce – Dawid Łaszkiewicz (Gdańsk)

kategoria – hip-hop solo do lat 15
I miejsce – Jakub Pewiński (Poznań)
II miejsce – Gabrysia Mikołajczak (Białystok)
III miejsce – Weronika Bruś (Poznań)
IV miejsce – Tomek Czajka (Nakło nad Notecią)
V miejsce – Klaudia Kosierb (Świdnik)
VI miejsce – Klaudia Chmura (Nakło nad Notecią)
VII miejsce – Dawid Seidowski ( Gdańsk)

kategoria – hip-hop solo powyżej lat 15
I miejsce – Kamil Daffe (Bydgoszcz)
II miejsce –Łukasz Szotko (Białystok)
III miejsce – Marcin Szeligowski (Dance Vision Center)
IV miejsce – Konrad Scimborski (Kołobrzeg)
V miejsce – Ola Musiał (Nakło nad Notecią)

kategoria – hip-hop duety do lat 11
I miejsce –Anita Kozanecka, Patrycja Weber (Bydgoszcz)
II miejsce – Ola Miszczuk, Paulina Strychalska (Białystok)
III miejsce – Natalia Filończuk, Kinga Rybak (Białystok)
IV miejsce –Michalina Kipczak, Zuzanna Kipczak (Bydgoszcz)
V miejsce –Dominik Lepa, Amelka Majewska  (Kołobrzeg)

kategoria – hip-hop duety do lat 15
I miejsce – Jakub Pewiński, Weronika Bruś (Poznań)
II miejsce – Damian Manikowski, Katarzyna Mudło (Bydgoszcz)
III miejsce – Klaudia Nidzgorska, Iga Ostaszewska (Białystok)
IV miejsce – Paulina Kierdelewicz, Gabrysia Mikołajczuk (Białystok)
V miejsce – Klaudia Kosierb,Agata Ziółek  (Świdnik)
VI miejsce – Nadia Kossman, Kaja Cichocka (Warszawa)

kategoria – hip-hop duety powyżej lat 15
I miejsce – Natalia Wierzbicka, Kamil Daffe (Bydgoszcz)
II miejsce – Klaudia Chmura, Ola Musiał (Nakło nad Notecią)
III miejsce – Agnieszka Laskowska, Aleksandra Lejeń (Bydgoszcz)
IV miejsce – Wiktoria Rudnik, Antonina Kruszewska (Węgrów)
V miejsce – Zuzanna Korycka, Aleksandra Osińska (Warszawa)
VI miejsce – Izabella Bartyzel, Rafał Wiewióra (Warszawa)

kategoria – hip-hop miniformacje do lat 11
I miejsce – MDS KIDS (Warszawa)
II miejsce – FAMILY KIDS (Łódź)

kategoria – hip-hop miniformacje do lat 15
I miejsce –  SZAŁ CHERRIES (Białystok)
II miejsce – RACHU CIACHU (Białystok)
III miejsce – LAZY BONES (Nakło nad Notecią)
IV miejsce – KONST CREW JUNIORS (Warszawa)
V miejsce – STEET GANG KIDS ENZYM (Gdańsk)
VI miejsce – RCT KUŹNIA RADOM
VII miejsce – DANCE CENTER CREW (Gdańsk)

kategoria – hip-hop miniformacje powyżej lat 15
I miejsce – FLAME (Poznań)
II miejsce – FUX (Świdnik)
III miejsce – SPID (Bydgoszcz)
IV miejsce – MDS (Warszawa)
V miejsce – VSDS COOKIES (Kołobrzeg)
VI miejsce – MOVE CENTER ( Węgrów)
VII miejsce –  DANCE ZONE (Suwałki)
VIII miejsce – NO KURDE, ŻE TAK (Inowrocław)

kategoria – hip-hop formacje do lat 11
I miejsce – SPID KIDS (Bydgoszcz)
II miejsce –AFERA HICIORKI (Poznań)
III miejsce – MDS KIDS (Warszawa)
IV miejsce – SCANDAL (PUŁTUSK)
V miejsce – FAMILY KIDS (Łódź)
VI miejsce – VSDS BOUNCE (Kołobrzeg)
VII miejsce – BSO (Poznań)
VIII miejsce – KINDER MAFIA (Inowrocław)
IX miejsce – RCT KUŹNIA RADOM

kategoria – hip-hop formacje do lat 15
I miejsce – SPID JUNIOR (Bydgoszcz)
II miejsce – CRIPS (Inowrocław)
III miejsce –FUX (Świdnik)
IV miejsce – SZAŁ CATS (Białystok)
V miejsce – AFERA ON (Poznań)
VI miejsce – VSDS WANTED (Kołobrzeg)
VII miejsce – SMALL DANCE (Pułtusk)
VIII miejsce – STREET GANG KIDS ENZYM (Gdańsk)
IX miejsce – AFERA SUSHI (Poznań)
X miejsce – JANET (Radom)

kategoria – hip-hop formacje powyżej lat 15
I miejsce – SPID (Bydgoszcz)
II miejsce – ARMIA SZAŁ (Białystok)
III miejsce –VSDS YO MAMA (Kołobrzeg)
IV miejsce – LUCKY CREW (ŚWIDNIK)
V miejsce –SQUAD (Suwałki)
VI miejsce – DANCE CENTER CREW (Gdańsk)
VII miejsce – SQUAD CREW (Suwałki)