• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next

"Harfy Papuszy" podczas Nocy S…

"Harfy Papuszy" podczas Nocy Solannowej

X Jubileuszowa Noc Solannowa, która odbędzie się w ostatnią sobotę lipca (26.07.2014) o godz. 20.00 w scenerii tężni solankowej będzie muzyczną opowieścią o Papuszy – wyjątkowej kobiecie, która miała odwagę...

Czytaj więcej

"Lehar, Kalman, Zeller – kontynuato…

"Lehar, Kalman, Zeller – kontynuatorzy tradycji operetki wiedeńskiej” w Solankach

    „Lehar, Kalman, Zeller – kontynuatorzy tradycji operetki wiedeńskiej” to tytuł kolejnego koncertu Inowrocławskiej Orkiestry Promenadowej pod dyr. Marka Czekały, zorganizowanego w ramach Inowrocławskiego Lata Muzycznego 13 lipca 2014...

Czytaj więcej

Koncert jazzowy na zakończenie warsztató…

Koncert jazzowy na zakończenie warsztatów orkiestrowych Fundacji Cultura Animi

    W sobotni wieczór, 12 lipca 2014 roku, w muszli koncertowej Parku Solankowego odbył się koncert podsumowujący III edycję Warsztatów Orkiestrowych i Kameralnych „Muzyka naszych czasów” zorganizowanych przez warszawską Fundację Cultura Animi...

Czytaj więcej

Sierpień rozpoczniemy ucztą dla miłośnik…

Sierpień rozpoczniemy ucztą dla miłośników opery i operetki

    W pierwszy weekend sierpnia (1-3.08.2014 r.) w Inowrocławiu odbędzie się niezwykła uczta dla melomanów pn. XI Inowrocławska Gala Operowo-Operetkowa. Będzie to okazja do wysłuchania najpiękniejszych arii z oper,...

Czytaj więcej

Robert Stolz i Gerhard Winkler w wykonan…

Robert Stolz i Gerhard Winkler w wykonaniu Inowrocławskiej Orkiestry Promenadowej

    Choć pogoda płatała figle, inowrocławska publiczność pozostała wierna swym idolom, przybywając w niedzielne popołudnie, 6 lipca 2014 roku, do Parku Solankowego, gdzie odbył się kolejny koncert Inowrocławskiej Orkiestry Promenadowej pod...

Czytaj więcej

Seniorzy z Konina zaprezentowali się w S…

Seniorzy z Konina zaprezentowali się w Solankach

    W sobotnie popołudnie, 5 lipca 2014 roku, w inowrocławskiej muszli koncertowej Parku Solankowego, w ramach Inowrocławskiego Lata Muzycznego, wystąpili zespół wokalny JUTRZENKA i duet wokalny ONA i ON z...

Czytaj więcej

Wystawa zdjęć - Bogdanowi Snarskiemu z o…

Wystawa zdjęć - Bogdanowi Snarskiemu z okazji 100. rocznicy urodzin

    W piątek, 4 lipca 2014 roku, w Sali Wystaw Czasowych, w niebieskiej kamienicy KCK odbyło się otwarcie wystawy fotografii poświęconej osobie dra Bogdana Snarskiego, wieloletniego naczelnego lekarza w...

Czytaj więcej

Muzyka ogrodów wiedeńskich rozbrzmiewała…

Muzyka ogrodów wiedeńskich rozbrzmiewała w "Inowrocławiance"

   „Muzyka Ogrodów Wiedeńskich” rozbrzmiewała w piątek, 4 lipca 2014 roku, w Pijalni Wód-Palmiarni „Inowrocławianka". Podczas tak zatytułowanego koncertu zaprezentowali się soliści bydgoskiej opery „Nova” – Jolanta Wagner (sopran) i...

Czytaj więcej

Czwartkowy wieczór z zaczarowanym świate…

Czwartkowy wieczór z zaczarowanym światem operetki i musicalu

      „Zaczarowany świat operetki i musicalu” to tytuł koncertu, który odbył się w czwartkowy wieczór, 3 lipca 2014 roku, w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Solankach. To druga odsłona organizowanego przez...

Czytaj więcej

Jubileuszowa Noc Solannowa

Jubileuszowa Noc Solannowa

Zapraszamy na X Jubileuszową Inowrocławską Noc Solannową, która tradycyjnie już odbędzie się w ostatnią sobotę lipca (26 lipca 2014 r.) o godz. 20.00 w scenerii tężni solankowej.Obok Grzegorza Turnaua na...

Czytaj więcej

OTWARTY PUCHAR POLSKI W TAŃCU NOWOCZESNYM DZIEŃ II

Drugi dzień Otwartego Pucharu Polski w Tańcu Nowoczesnym upłynął pod znakiem hip-hop. Ponad 200 solistów, blisko 80 duetów, miniformacje i najlepsze hip-hopowe  formacje w Polsce – tak w skrócie można opisać to, co działo się 14 kwietnia w rąbińskiej hali. Honory sędziego głównego pełnił Piotr Galiński – znany juror Tańca z Gwiazdami. W roli jurora wystąpiła również Marta MANDARYNA Wiśniewksa – tancerka, choreograf, wokalistka.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebooku :)

 

WYNIKI - DRUGI DZIEŃ (14 kwietnia)

KOMISJA SĘDZIOWSKA:
Piotr Galiński (sędzia główny)  - Mrągowo
Marta MANDARYNA Wiśniewska – Warszawa
Paweł Wasilewski – Warszawa
Robert Śliżewski –Suwałki
Jan Kwiatkowski – Inowrocław
Artur Niezgoda - Żagań
Karina Rybszleger – Brodnica
Bernadetta Ziółek - Białystok
Ewa Kierońska (sędzia skrutiner) – Białe Błota
Elena Kwiatkowska (sędzia skrutiner) – Inowrocław

kategoria – hip-hop solo do lat 11
I miejsce –  Michał Szmelc (Bydgoszcz)
II miejsce –Daria Kornacka  (Nakło nad Notecią)
III miejsce – Julia Szala (Warszawa)
IV miejsce – Michalina Kasprzak (Bydgoszcz)
V miejsce – Anita Kozanecka (Bydgoszcz)
VI miejsce – Marta Jędrzejczyk (Bydgoszcz )
VII miejsce – Dawid Łaszkiewicz (Gdańsk)

kategoria – hip-hop solo do lat 15
I miejsce – Jakub Pewiński (Poznań)
II miejsce – Gabrysia Mikołajczak (Białystok)
III miejsce – Weronika Bruś (Poznań)
IV miejsce – Tomek Czajka (Nakło nad Notecią)
V miejsce – Klaudia Kosierb (Świdnik)
VI miejsce – Klaudia Chmura (Nakło nad Notecią)
VII miejsce – Dawid Seidowski ( Gdańsk)

kategoria – hip-hop solo powyżej lat 15
I miejsce – Kamil Daffe (Bydgoszcz)
II miejsce –Łukasz Szotko (Białystok)
III miejsce – Marcin Szeligowski (Dance Vision Center)
IV miejsce – Konrad Scimborski (Kołobrzeg)
V miejsce – Ola Musiał (Nakło nad Notecią)

kategoria – hip-hop duety do lat 11
I miejsce –Anita Kozanecka, Patrycja Weber (Bydgoszcz)
II miejsce – Ola Miszczuk, Paulina Strychalska (Białystok)
III miejsce – Natalia Filończuk, Kinga Rybak (Białystok)
IV miejsce –Michalina Kipczak, Zuzanna Kipczak (Bydgoszcz)
V miejsce –Dominik Lepa, Amelka Majewska  (Kołobrzeg)

kategoria – hip-hop duety do lat 15
I miejsce – Jakub Pewiński, Weronika Bruś (Poznań)
II miejsce – Damian Manikowski, Katarzyna Mudło (Bydgoszcz)
III miejsce – Klaudia Nidzgorska, Iga Ostaszewska (Białystok)
IV miejsce – Paulina Kierdelewicz, Gabrysia Mikołajczuk (Białystok)
V miejsce – Klaudia Kosierb,Agata Ziółek  (Świdnik)
VI miejsce – Nadia Kossman, Kaja Cichocka (Warszawa)

kategoria – hip-hop duety powyżej lat 15
I miejsce – Natalia Wierzbicka, Kamil Daffe (Bydgoszcz)
II miejsce – Klaudia Chmura, Ola Musiał (Nakło nad Notecią)
III miejsce – Agnieszka Laskowska, Aleksandra Lejeń (Bydgoszcz)
IV miejsce – Wiktoria Rudnik, Antonina Kruszewska (Węgrów)
V miejsce – Zuzanna Korycka, Aleksandra Osińska (Warszawa)
VI miejsce – Izabella Bartyzel, Rafał Wiewióra (Warszawa)

kategoria – hip-hop miniformacje do lat 11
I miejsce – MDS KIDS (Warszawa)
II miejsce – FAMILY KIDS (Łódź)

kategoria – hip-hop miniformacje do lat 15
I miejsce –  SZAŁ CHERRIES (Białystok)
II miejsce – RACHU CIACHU (Białystok)
III miejsce – LAZY BONES (Nakło nad Notecią)
IV miejsce – KONST CREW JUNIORS (Warszawa)
V miejsce – STEET GANG KIDS ENZYM (Gdańsk)
VI miejsce – RCT KUŹNIA RADOM
VII miejsce – DANCE CENTER CREW (Gdańsk)

kategoria – hip-hop miniformacje powyżej lat 15
I miejsce – FLAME (Poznań)
II miejsce – FUX (Świdnik)
III miejsce – SPID (Bydgoszcz)
IV miejsce – MDS (Warszawa)
V miejsce – VSDS COOKIES (Kołobrzeg)
VI miejsce – MOVE CENTER ( Węgrów)
VII miejsce –  DANCE ZONE (Suwałki)
VIII miejsce – NO KURDE, ŻE TAK (Inowrocław)

kategoria – hip-hop formacje do lat 11
I miejsce – SPID KIDS (Bydgoszcz)
II miejsce –AFERA HICIORKI (Poznań)
III miejsce – MDS KIDS (Warszawa)
IV miejsce – SCANDAL (PUŁTUSK)
V miejsce – FAMILY KIDS (Łódź)
VI miejsce – VSDS BOUNCE (Kołobrzeg)
VII miejsce – BSO (Poznań)
VIII miejsce – KINDER MAFIA (Inowrocław)
IX miejsce – RCT KUŹNIA RADOM

kategoria – hip-hop formacje do lat 15
I miejsce – SPID JUNIOR (Bydgoszcz)
II miejsce – CRIPS (Inowrocław)
III miejsce –FUX (Świdnik)
IV miejsce – SZAŁ CATS (Białystok)
V miejsce – AFERA ON (Poznań)
VI miejsce – VSDS WANTED (Kołobrzeg)
VII miejsce – SMALL DANCE (Pułtusk)
VIII miejsce – STREET GANG KIDS ENZYM (Gdańsk)
IX miejsce – AFERA SUSHI (Poznań)
X miejsce – JANET (Radom)

kategoria – hip-hop formacje powyżej lat 15
I miejsce – SPID (Bydgoszcz)
II miejsce – ARMIA SZAŁ (Białystok)
III miejsce –VSDS YO MAMA (Kołobrzeg)
IV miejsce – LUCKY CREW (ŚWIDNIK)
V miejsce –SQUAD (Suwałki)
VI miejsce – DANCE CENTER CREW (Gdańsk)
VII miejsce – SQUAD CREW (Suwałki)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Kalendarium

poprzednim miesiącu lipiec 2014 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5 6
week 28 7 8 9 10 11 12 13
week 29 14 15 16 17 18 19 20
week 30 21 22 23 24 25 26 27
week 31 28 29 30 31

Repertuar Teatru

Polecamy