2018-02-24 Kabaret Moralnego Niepokoju w programie „Maj zaczyna się we wtorek"

    Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 26. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Przypomnijmy, że w ciągu poprzednich 25 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN, a rekord inowrocławskiej zbiórki padł podczas ostatniego finału i wyniósł 111 054, 61 zł, z czego najlepszymi wolontariuszami okazali się: Katarzyna Kujawa (2 686,27 zł), Natalia Stelmach (2 547,87 zł) i Bolesław Markiewicz (2 396, 26 zł).

 

Dziękujemy wszystkim za wielkie serducha!!!

 

    Wiemy, że nie każdy mógł zostać wolontariuszem, ale tych, którzy chcieliby pomóc podczas 26. Finału, prosimy o kontakt (wolontariusze w Sztabie również są mile widziani).

    W piątek, 12 stycznia 2018 roku (godz. 16.00, Teatr Miejski), podczas spotkania organizacyjnego wolontariusze otrzymają identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście. Obecność obowiązkowa!

 

LISTA WOLONTARIUSZY

 

Szkoła Podstawowa nr 5
Agata Zielińska
Aleksandra Królikowska
Angelika Murawska
Martyna Kołodziejska
Marcin Gralik


Szkoła Podstawowa nr 8
Aleksandra Nowaczyk
Mikołaj Nowaczyk
Olga Ziętek
Szymon Budziński
Weronika Cabańska
Katarzyna Deskiewicz
Bartosz Gałęzewski
Klaudia Fiutak
Amelia Hachuła
Zuzanna Kuś
Karolina Kowalska
Julia Mrozińska
Zuzanna Pawłowska
Lena Saskowska
Małgorzata Skonieczna
Kamila Szymkowska
Dagmara Twardygrosz
Patrycja Wójcicka
Michalina Więckowska
Igor Borowiak
Artur Wierzchowski
Zofia Kiestrzyn
Hanna Kisielewicz
Paula Świtek
Jan Smarzyk
Michalina Barawąs


Szkoła Podstawowa nr 14
Weronika Gajewska
Julia Budner
Liwia Sobczak
Wiktoria Nawrocka
Zofia Piniewska
Julia Głodek
Dawid Pietrykowski
Marta Rynarzewska
Gabriela Sarbinowska
Natalia Sułkowska
Anita Sztama
Olga Wojciechowska
Alicja Wolska
Weronika Burdzińska
Oliwia Konieczka
Agata Hulisz
Agnieszka Piernik
Wiktoria Banacka
Bartosz Domiński
Aleksandra Oliwia Górska
Anna Grzonka
Agata Łożyńska
Maja Waliszewska
Daria Frontczak
Magdalena Kmita
Julia Drożdż


Szkoła Podstawowa Integracyjna
Agata Szcześniak
Julia Wesołowska
Jakub Charczenko
Michał Wilczyński
Wiktor Morozow
Julia Pietruszewska
Weronika Banaszak
Jakub Kozłowski
Kacper Serkowski
Martyna Piaskowska
Małgorzata Murawska
Martyna Kasprzak
Kornel Bochat
Weronika Rucińska
Mateusz Kuchciński
Martyna Wleklińska
Patrycja Górecka
Jagoda Stek
Julia Mikołajska
Oliwia Szulc
Jakub Damazyn
Filip Damazyn
Donata Kubera
Jakub Ostrowicki
Julia Anna Domagała
Mateusz Tomczak
Eliza Banaś
Daria Molska


I Liceum Ogólnokształcące
Katarzyna Michalak
Aleksandra Grabowska
Marta Zygadło
Justyna Błachowicz
Natalia Habicht
Laura Zielińska
Monika Stanek
Weronika Łazaj
Martyna Aleksandra Szczupak
Agata Wierzbowska
Agata Orczykowska
Joanna Kałaczyńska
Kinga Wegner
Katarzyna Korycka
Alicja Bernaciak
Michalina Łuczak
Gabriela Gawlak


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Wiktoria Konopińska
Agata Anderson
Wiktoria Buczkowska
Emil Sujkowski
Jakub Dąbrowski


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Zuzanna Maria Pienias
Dominika Mielcarek
Michalina Pirańska
Alicja Czyżniejewska
Weronika Pacholska
Katarzyna Woźnica
Zuzanna Lajstet
Sylwia Kudzewicz
Michalina Chmielewska
Aron Warczak
Patrycja Czyrek
Jolanta Bykowska
Julia Adamczyk
Monika Gadomska
Oliwia Gółrka
Martyna Kozupa
Patryk Maciejewski
Agata Łuczak
Sandra Kwiatkowska
Paulina Fajge
Jowita Klaus
Roksana Zelek
Wojciech Sobecki
Aleksandra Ciechocka
Kinga Pietruszewska
Klaudia Błaszczyk
Weronika Jóźwiak
Mikołaj Matuszewski
Aleksandra Fiecek
Wiktoria Inklewicz
Natalia Tomaszewska
Dawid Prałat
Natalia Wegnerowska
Damian Gąsiorek


AKADEMIA SZKOLNICTWA AS
Mateusz Pietrzak
Julia Kijak
Monika Łukomska
Aleksandra Kawczyńska
Katarzyna Mendowska
Daria Dąbrowska
Mateusz Tomczak
Kinga Hossa
Natalia Lewandowska
Aleksandra Zalewska
Nikola Springer
Marta Tyra
Marta Matuszak
Łukasz Staszewski
Daria Siwiec
Kamila Cyra
Agnieszka Winiecka
Karolina Konopska
Klaudia Biernat
Weronika Witkowska


Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła
Bartosz Janas
Mateusz Czochór
Weronika Leszczyńska
Klaudia Polaszewska
Amadeusz Sowiński
Marcin Batkowski
Natalia Wabiszewska
Jagoda Garbowska
Monika Glac
Mikołaj Janas
Robert Wabiszewski
Natalia Żylis

ZGŁOSZENIA INDYWIDUALNE
Wiktor Grzeszczak
Małgorzata Głowacka
Robert Głowacki
Anna Sak
Joanna Sak
Natalia Stelmach
Łukasz Jasiński
Mirosław Zwierzykowski
Aleksandra Nowaczyk
Mikołaj Nowaczyk
Tomasz Janiszewski
Malwina Janiszewska
Dominik Szczutkowski
Rafał Olewnik
Julita Zwierzykowska
Bartosz Kujawa
Laura Świderska
Marcin Wudarski
Katarzyna Urbańska
Maria Urbańska
Jakub Jaszyk
Katarzyna Jaszyk
Magdalena Jaszyk
Marek Jaszyk
Piotr Jaszyk
Rozalia Piątkowska
Kinga Kowalska
Antoni Zamiara
Marta Drewicz
Arkadiusz Frontczak
Mateusz Marczak
Zuzanna Cupriak
Katarzyna Matuszak
Bartosz Potrzebowski
Julia Psiuk
Oliwia Walczak
Wiktoria Barbara Ziętara
Monika Wesołowska
Piotr Poturalski
Jacek Czarnolewski
Damian Nieznalski
Bartłomiej Gotowalski
Mateusz Łagocki
Hubert Krokowski
Mateusz Bednarek
Kamil Głodek

 

SZTAB MIEJSKI WOŚP - Inowrocław
Kujawskie Centrum Kultury
ul. Jana Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel. 52 357 52 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

 

spotkanie organizacyjne

 

 awatar1

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin_wolontariusza_26.final.pdf)regulamin wolontariusza343 kB