2018-11-14 Spektakl „Kochanie, wróciłem”

W Niebieskiej Kamienicy Kujawskiego Centrum Kultury przy ul. Kasztelańskiej ruszają nieodpłatne warsztaty rysunku dla dorosłych, które poprowadzi Marcin Fołda. Zainteresowanych KCK zaprasza w najbliższy czwartek, tj. 7 września 2017 r., na spotkanie organizacyjne.

 

Więcej chętnych niż miejsc, godziny nauki dopasowane do uczestników warsztatów, świetna atmosfera na zajęciach, możliwość prezentowania swoich osiągnięć na wystawach – tak w skrócie można podsumować dotychczasowe sezony warsztatowe.

 

 

Warsztaty rysunku dla dorosłych (rysunek odręczny i jego techniki) mają na celu rozwijanie pasji i są okazją do ukształtowania skrywanych przez lata talentów, a także metodą na walkę ze stresem i idealną odskocznią od codzienności. Podczas warsztatów uczestnicy poznają techniki rysunku węglem, ołówkiem i pastelami, nauczą się reguł kompozycji, a także operowania światłocieniem. W programie znajdą się także elementy technik malarskich oraz rzeźby.

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 września  o godz. 18.00 w Niebieskiej Kamienicy KCK (ul. Kasztelańska 22 w Inowrocławiu). Zajęcia poprowadzi wszechstronnie utalentowany inowrocławski plastyk Marcin Fołda.

Zajęcia są nieodpłatne.