2018-08-25 XI Ino-Rock Festival

    Wielkimi krokami zbliża się niezwykły konkurs dedykowany najbardziej nieprzewidywalnym adeptom sztuki kulinarnej – dzieciom i młodzieży w wieku 8-15 lat. Kulinarny Master Team powróci do Inowrocławia 29 maja 2018 r. Tym razem kulinarna impreza odbędzie się na Rynku. Początek zdarzenia o godz. 16.00.
    To już czwarta edycja! Zaczęło się skromnie, od wariacji na temat sałatki. Do kulinarnego boju ruszyli uczniowie szkół podstawowych. 3 porcje dania głównego, tyleż samo przekąsek i 30 minut na wykonanie zadania, a wszystko na oczach tłumu i bez uprzedniej znajomości składników. Organizatorzy – Kujawskie Centrum Kultury i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Genowefy Jaworskiej – postanowili nieco podnieść poprzeczkę uczestnikom drugiej edycji. Skoro doczekaliśmy się edycji czwartej, oznacza to, że rzucona rękawica została podniesiona, a w Inowrocławiu kształci się naprawdę zdolna młodzież.
    Jak upłynie 29 maja 2018 roku na Rynku? Pewne jest tylko to, że w akcji podziwiać będziemy uczniów szkół podstawowych, a także że gotowanie na żywo będzie trwać 50 minut. Reszta będzie zaskoczeniem.

 

plakat

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin_kulinarny_master_team.pdf)regulamin211 kB