2018-05-24 Gala Operowo-Operetkowa z okazji Dnia Matki - SONORI ENSEMBLE

    Zapraszamy dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne do udziału w Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych „Teatr bez granic” 2018, do których eliminacje powiatowe odbędą się w czwartek, 5 kwietnia 2018 roku, o godz. 9.00 w inowrocławskim Teatrze Miejskim. Mile widziane będą wszelkie formy teatralne realizowane w różnych technikach, zarówno lalkowych, jak i żywego planu. Zespoły oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: dzieci z klas I-III SP, dzieci z klas IV-VI SP oraz młodzież z klas VII-VIII SP i młodzież gimnazjalna.
    Warunkiem udziału w Konfrontacjach jest dostarczenie (pocztą tradycyjną, faxem, e-mailem, osobiście) do 30 marca 2018 roku szczegółowo wypełnionej Karty Zgłoszenia i scenariusza spektaklu na adres organizatora eliminacji powiatowych (Kujawskie Centrum Kultury, ul. Jana Kilińskiego 16, 88-100 Inowrocław, tel./fax 52 357 52 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

    Finał Konfrontacji Teatrów Dziecięcych „Teatr Bez Granic” odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Soleckim Centrum Kultury.

    W środę, 4 kwietnia br., w Teatrze Miejskim istnieje możliwość przeprowadzenia PRÓBY GENERALNEJ przygotowanego spektaklu (prosimy o wcześniejszą rezerwację godzin – tel. 52 357 52 13).

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej oraz w zakładce REGULAMINY KONKURSÓW (prawa strona strony).

    Organizatorzy: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Soleckie Centrum Kultury oraz Kujawskie Centrum Kultury.

 

baner

 

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin.pdf)regulamin275 kB
Pobierz plik (karta_zgloszenia.docx)karta_zgloszenia_doc20 kB
Pobierz plik (karta_zgloszenia.pdf)karta_zgloszenia_pdf424 kB