2019-11-16 Spektakl „Szalone nożyczki”

    3 lutego 2018 roku (sobota) w Teatrze Miejskim odbędzie się II edycja imprezy profilaktycznej „ONKO-Dzień. WyGraj z Rakiem”. Oprócz bezpłatnych porad i badań zachęcamy uczestników do wzięcia udziału w nie lada wyzwaniu. Atrakcją wieczoru będzie występ Kamilli Baar-Kochańskiej.
    Zaczynamy od godz. 10.00 przed Teatrem Miejskim, gdzie stanie nowoczesny, cyfrowy mammobus – panie mogą się zapisywać pod numerami telefonu 42 254-64-10 i 517-544-004.
    Zachęcamy również do udziału w akcji „Daj kłaka na raka" pod patronatem Montibello. Każdy, kto chciałby oddać włosy - proszony jest o rejestrację mailową, podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Włosy zostaną przeznaczone na peruki dla dzieci w trakcie leczenia onkologicznego. Udział w akcji weźmie Katarzyna Budka i Jej salony Image oraz Fryzjerska Budka. Każda Pani, która odda „kłaka" dostanie od Montibello eliksir regenerujący wartości 99 PLN.
    Tak jak rok temu, nie zabraknie bezpłatnych konsultacji z onkologami, dietetykiem, kosmetologiem, księdzem, specjalistami od opatrunków, plastrów antyodleżynowych, psychoonkologami, pielęgniarkami z oddziału Paliatywnego oraz Diagnostyki i Leczenia Bólu z Inowrocławia. Gościem będzie też Alicja Sekret z Fundacji OnkoCafe (http://pocancerowani.pl/artykul/64), która przeżyła swojego raka, a dziś pomaga innym.
    Imprezę uświetni wystawa fotografii Sławomira Rykla, który zmarł w wyniku choroby nowotworowej. Jego prace będą licytowane przez Aleksandrę Brejzę, a dochód przeznaczymy na specjalistyczne antyodleżynowe opatrunki.

    Zwieńczeniem sobotniego dnia będzie charytatywne Pidżama Party, podczas którego główną rolę w spektaklu „Ginczanka, Żar-Ptak" zagra Kamilla Baar-Kochańskiej. Na Party obowiązuje bardzo nietypowy bilet wstępu – oprócz bezpłatnej wejściówki, w którą można zaopatrzyć się od 24 stycznia br. w Kujawskim Centrum Kultury (ul. Jana Kilińskiego 16), należy przynieść również pidżamę w swoim rozmiarze. Pidżamy zostaną przekazane potrzebującym Pacjentom na oddziale paliatywnym oraz w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

    Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie „Nowa Para Butów” przy współpracy z Miastem Inowrocław i Kujawskim Centrum Kultury.

 

onko1

plakat

 

onko2